ENGLISH PATH (EP) - Malta - Dil Okulu
13 HAFTA ÜZERİ KAYITLAR DA ÇALIŞMA İZNİ VAR!


Global Education (Gedu) grubunun bir parçası olan ELT sağlayıcısı English Path, Malta'da resmi olarak yeni bir kampüs açarak altıncı merkezi haline geldi.
English Path markası geçen yıl Birleşik Krallık'ta dört okul ve Dubai'de bir denizaşırı kampüs ile kuruldu ve St Julian's'ta bulunan yeni English Path Malta merkezi öğrencilere “İngilizcelerini geliştirebilecekleri rahat, deniz kenarı bir ortam” sağlıyor. , sağlayıcı söyledi.


St Julian's, Malta'daki İngiliz Yolu konumu.
Şirket, “Malta ve Dubai, öğrencilere Londra, Birmingham, Manchester ve Leeds'teki mevcut English Path okullarına daha güneşli bir alternatif sunarken, hepsinin hala birçok ortak noktası var. Tüm kampüsler, en yeni sınıf teknolojilerinden bazılarıyla birlikte mükemmel öğretim olanaklarına sahiptir. Öğrenciler, yüksek öğrenim öğrencileriyle birlikte çalışarak English Path deneyiminin benzersizliğine katkıda bulunur. Ayrıca her kampüste çalışma, ekip çalışması ve sosyalleşme için ayrılmış alanlar bulunmaktadır.”

English Path Malta okulu, Akdeniz manzaralı öğrenciler için bir çatı terası, altı derslik, ortak alanlar, bir kütüphane ve öğrenci çalışma alanı ve tesis bünyesinde özel bir öğrenci hizmetleri ofisi sunmaktadır.

English UK London komitesinde de yer alan English Path Başkanı Mike Summerfield, “Öğrencileri English Path Malta'da ağırlamaktan heyecan duyuyoruz - ancak bir öğrencinin hangi kampüse katıldığı önemli değil, en yüksek kalitede eğitim sunmak istiyoruz. öğretmek ve onlara hem sınıf içinde hem de dışında en iyi deneyimi yaşatmak.

"English Path'te sadece - doğru nitelik ve deneyim karışımına sahip - en iyi öğretmenleri bulmaya değil, aynı zamanda öğretmenlerimizin kişisel gelişim için bolca fırsata sahip olmasını sağlamaya kendimizi adadık."

English Path Malta'nın konaklama, etkinlikler ve gezilerle ilgilenmek için özel bir ekibe sahip olduğunu ve acenteler ve öğrenciler için Malta'daki dersleri Birleşik Krallık ve/veya Dubai'deki çalışma süresiyle birleştirme fırsatları olduğunu ekledi.


English Path, GBS (Global Banking School) markasını da içeren Global Education (Gedu) grubunun bir parçasıdır ve üniversite tarzı kampüslerde Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Finans için İngilizce, yoğun ve özel ders ve IELTS ve Cambridge için sınav hazırlığı.

SUNDUKLARI
⦁ En fazla 15 kişilik küçük sınıflar
⦁ Projektörler ve etkileşimli ekranlar bulunan 6 sınıf
⦁ Ortak alan ve çatı terası
⦁ Sitede özel öğrenci hizmetleri ofisi
⦁ Restoranlar ve kafeler sadece birkaç metre ötede
⦁ Kütüphane ve öğrenci çalışma alanı
⦁ Tekerlekli sandalye erişimine uygun
⦁ Tesis bünyesinde ücretsiz Wi-Fi
Konum ve Seyahat Bağlantıları
⦁ St Julians'ta merkezi bir konumda
⦁ Valletta'ya (Başkent) 30 dakika uzaklıkta
⦁ Mdina'ya (Eski Başkent) 50 dakika uzaklıkta
⦁ Golden Bay'e 45 dakika uzaklıkta
⦁ Küçük bir kumsala 5 dakika uzaklıkta
⦁ Havaalanından 20 dakikalık taksi yolculuğu


Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
YURT SEÇENEKLERİNDEN KONAKLAMA ÖRNEKLERİ


Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs

Video Yükleniyor...